UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chyba byłem na innym meczu. Jaka dobra gra w obronie. Dunki wchodziły w nia jak w masło. Co to za mecz, w którym drużyny nie zaliczają kar? Oglądałem wartościowy sparing, dzięki Ania Baranowska za obone bramki bo gdyby Dunki podkreciły swoją grę by było kilkanaście bramek różnicy.
kibic startu