UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chyba byłem na innym meczu. Jaka dobra gra w obronie. Dunki wchodziły w nia jak w masło. Co to za mecz, w którym drużyny nie zaliczają kar? Oglądałem wartościowy sparing, dzięki Ania Baranowska za obone bramki bo gdyby Dunki podkreciły swoją grę by było kilkanaście bramek różnicy.

kibic startu

Anuluj