UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pozdrowienia dla Pani Olgi, świetny fachowiec z ogromną wiedzą, piękne wykłady prowadziła na ASP w Gdańsku :)
.xyz
Pozdrowienia dla Pani Olgi, świetny fachowiec z ogromną wiedzą, piękne wykłady prowadziła na ASP w Gdańsku :)
.xyz