UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pozdrowienia dla Pani Olgi, świetny fachowiec z ogromną wiedzą, piękne wykłady prowadziła na ASP w Gdańsku :)

.xyz

Anuluj