UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co ty pieprzysz? Sam łaziłem z MG tego pełno się walało, a ty chcesz komuchów rozliczać! Daj im na luz, rozliczy ich historia jeżeli wiesz co to jest.
karjak
Co ty pieprzysz? Sam łaziłem z MG tego pełno się walało, a ty chcesz komuchów rozliczać! Daj im na luz, rozliczy ich historia jeżeli wiesz co to jest.
karjak