UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Urodziłem się i mieszkałem przy ulicy Malborskiej. Pamiętam lata 65-te. Władza wtedy robiła to samo, co teraz obecna. Przecież tych ludzi można rozliczyc. Są znani z imienia i nazwiska.
Marienburgerdamm
Urodziłem się i mieszkałem przy ulicy Malborskiej. Pamiętam lata 65-te. Władza wtedy robiła to samo, co teraz obecna. Przecież tych ludzi można rozliczyc. Są znani z imienia i nazwiska.
Marienburgerdamm