UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

200% popieram. Olimpia 2004 to najlepszy Klub dla dzieci i młodzieży w tym mieście. BRAWO za pomysł, a rocznik 2004 z Klimkiem to rewalacja. POLECAM


Anuluj