UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pamiętam jak na ulicy byłej Armii Czerwonej młotkiem zbijano zabytkowe gzymsy, by zrobić z budynku kwadratowe pudło.
Pamiętam jak na ulicy byłej Armii Czerwonej młotkiem zbijano zabytkowe gzymsy, by zrobić z budynku kwadratowe pudło.