UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Koleś z Malborka ma problem. Za skradzione auto jest 100% odszkodowania jak się nie znajdzie po miesiącu. A skoro się znalazł to dostanie tylko część kasy która mu i tak nie starczy na remont. No chyba że zginął ponad 30 dni temu.
gmak