UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
hehe, niezła musiała być impreza; ) ps. miałem kiedyś taką renówkę, bardzo poczciwe auto:) przedmówca ma rację, za tydzień, najdalej za dwa auto będzie stało na placu "straszydeł" koło shell'a jako stan kolekcjonerski :D pozdrawiam!
BBB