UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

świetnie było! rewelacja! niedociągnięcia zawsze się zdarzają, ale przecież imprezy takiego formatu wymagają wielu prób, a gwiazdy na pewno nie mają tyle czasu, żeby zebrać się razem i ćwiczyć przez kilka dni. wielkie brawa dla pana J. Chojnackiego - to przykład, że nawet najlepszym przydarza się pomyłka, najważniejsze, by działać dalej! ja jestem oczarowany. gratulacje dla wszystkich występujących i organizatorów. do zobaczenia za rok!

byłem

Anuluj