UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Lichocińska i Walczak (o którym jakoś nikt nie wpsomniał, a to reżyser w końcu) - gatulacje ogromne, "Beczka" rewelacyjna, szkoda że tylko wyróżnienie, ale i tak fajniście!!!!!

stokrot_ka

Anuluj