UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Lichocińska i Walczak (o którym jakoś nikt nie wpsomniał, a to reżyser w końcu) - gatulacje ogromne, "Beczka" rewelacyjna, szkoda że tylko wyróżnienie, ale i tak fajniście!!!!!
stokrot_ka
Lichocińska i Walczak (o którym jakoś nikt nie wpsomniał, a to reżyser w końcu) - gatulacje ogromne, "Beczka" rewelacyjna, szkoda że tylko wyróżnienie, ale i tak fajniście!!!!!
stokrot_ka