UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niestety było widać nieprzygotowanie niektorych artystów. Szczególnie w utworze "Psalm stojących w kolejce", gdzie Pan Cugowski czytał z kartek. Nagłośnienie rzeczywiście nie było najwyzszej próby. Świetnie wypadli młodzi adepci piosenki, no i świetny Zamachowski i Kiljan!!!

widzka

Anuluj