UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chciałabym tylko dodać, że na zdjęciu głównym są dzieci z Hypnotic 6,prowadzone przez p. Piotra Beńko, które również zatańczyły, a w tekście nie ma o tym żadnej wzmianki
Chciałabym tylko dodać, że na zdjęciu głównym są dzieci z Hypnotic 6,prowadzone przez p. Piotra Beńko, które również zatańczyły, a w tekście nie ma o tym żadnej wzmianki