UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chciałabym tylko dodać, że na zdjęciu głównym są dzieci z Hypnotic 6,prowadzone przez p. Piotra Beńko, które również zatańczyły, a w tekście nie ma o tym żadnej wzmianki


Anuluj