UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

informacja poszła: do kilku i portali i gazet (nowodworskich, tczewskich, malborskich i elbląskich). nie znamy polityk ich prowadzących. wiemy, że nie wszędzie została opublikowana (portel zawsze publikuje, za co dziękujemy). szkoda, że tak wyszło, bo koncert rzeczywiście udany. świetne foty :) pozdrawiamy z Nowego Dworu Gd.

Monika (żok)

Anuluj