UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
i jak zawsze informacja o calym koncercie po koncercie :((. tyle kasy na impreze i zeby sie kilka zloty na plakaty nie znalazlo, czy czasu na maila do kilku redakcji od dziennikow internetowych w ndg, elblagu, malborku i okolicach, wiecej osob by sie pojawilo i obylo bylo by sie bez aluzji odnosnie frekwencji. po prostu szkoda :(
zawiedziiony_organizacja