UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

niektóre buraki oficjalnie głoszą, że to jest druga w Europie konstytucja, inni nie uważają tego dnia za święto naszego narodu jak widać, taka to ich Polskość. To wszystko wina opozycji pewnie :)


Anuluj