UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jeszcze w roku 69,będąc w czynnej służbie osobiście wywoziłem STAREM 66 gruz ze starówki na poligon za koszarami północnymi, w celu budowy drogi dojazdowej do strzelnicy na poligonie. Wstyd że nikt wtedy nie pomyślał ???.