UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jeszcze w roku 69,będąc w czynnej służbie osobiście wywoziłem STAREM 66 gruz ze starówki na poligon za koszarami północnymi, w celu budowy drogi dojazdowej do strzelnicy na poligonie. Wstyd że nikt wtedy nie pomyślał ???.


Anuluj