UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pan Viceprezydent Lewandowski popełnił dzisiaj jaskrawe faux pas. Miast przywitać zebranych słowami "Dzień Dobry", "Uszanowanie", "Witam zebranych", czy powiedzieć jakiś parę zdawkowych słów na rozgrzewkę, podziękować młodzieży za przybycie itd. Zaczął in extenso czytać przygotowany zdawkowy i sztampowy tekst, do tego monotonnym usypiającym głosem - było ta naprawdę słabe wystąpienie. Gdyby nie przenikliwe zimno, to z pewnością parę osób by uśpił. To dziwna sytuacja - zważywszy, że Pan Lewandowski jest młodym człowiekiem, dobrze się prezentujacym na zewnątrz, a popełnia tak kardynalny błąd - kindersztuba kłania się nisko!
Na Placu K. Jagiellończyka.../