UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Droga Poleczko, "zobaczcie jak swoją flagę traktują Amerykanie - oddają za nią życie" A może flagę wystarczy szanować, a nerkę (a nie życie) oddać konającemu.


Anuluj