UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A moim zdaniem. .. .nic nie robić, tylko krytykować to jest prymitywne. .. .zobaczcie jak swoją flagę traktują Amerykanie -oddają za niż życie, ona jest nie tylko od święta ale przez cały rok na honorowym miejscu a przed wszystkim w sercu, Francuzi itp. .. .tylko nam nic się nie podoba. .. .My byliśmy cała rodziną i nie obchodzi mnie to, że było mało ludzi czy dużo zacznijmy od siebie a nie od krytyki. .. .Jesteśmy polakami, naszym godłem jest Orzeł Biały a naszą Flagą Flaga Polski -Biało-czerwona-a to brzmi dumnie, mam nadzieję, że mój syn to zapamieta gdyż kochamy swoją ojczyznę. Wielki szacun dla tej garstki młodych ludzi, mam nadzieję, że te ziarno przyniesie wielki i silny plon na wieki-tego Nam i Polsce życzę.

Poleczka

Anuluj