UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pogoda nie dopisywala a moi drodzy dlaczego zarzadca z ulicy krzyzanowskiego wylaczyl centralne ogrzewanie zimno nie da sie wytrzymac czy oni mysla o ludziach ze marzna w mieszkaniach a placimy caly rok dop kogo mamy dzwonic skoro tyle maja wolnego. kto odpowioe za ta ludzka glupote my bo bedziemy chorzy i zaplacimy za leki i stracimy na wyplacie.
elblazanka zlodowaciala