UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dzień flagi to jest państwowe święto i każdy obywatel na prawo wziąść w nim udział. Zuchy, harcerze chcieli o wyrazić happeningiem i tańcem narodowym polonezem. W tym roku pogoda nie dopisała i było bardzo mało ludzi na Placu Jagielończyka.
Pati1949