UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dzień flagi to jest państwowe święto i każdy obywatel na prawo wziąść w nim udział. Zuchy, harcerze chcieli o wyrazić happeningiem i tańcem narodowym polonezem. W tym roku pogoda nie dopisała i było bardzo mało ludzi na Placu Jagielończyka.

Pati1949

Anuluj