UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po fotoreportażu widzę, że uczestnicy są Ci sami jak w latach ubiegłych. Zgodzę się z pierwszymi komentarzami, również zgłaszaliśmy się już po raz trzeci i jak widać nici z zaangażowania, chęci udziału. Jak zwykle "ograniczona ilość miejsc" to po co jest w artykule napisane, że udział mogą brać wszyscy chętni?

P1

Anuluj