UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a co wy tak ciągle narzekacie, zróbcie coś sami, pokażcie na co was stać, brawo dla osób biorących udział w akcji!!!!!
anoniim
a co wy tak ciągle narzekacie, zróbcie coś sami, pokażcie na co was stać, brawo dla osób biorących udział w akcji!!!!!
anoniim