UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
zgadzam się z przedmowca, slabe prace jak na sztuke uliczna, za bardzo ugrzecznone i trzymajace sie zasad.
dhhdggsh
zgadzam się z przedmowca, slabe prace jak na sztuke uliczna, za bardzo ugrzecznone i trzymajace sie zasad.
dhhdggsh