UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
.. .mam pytanie do Pani organizator która w tamtym roku, odpowiedziała negatywnie na zgłoszenie naszej grupy, cyt. "Street art to nie graffiti" więc co to jest? W tym roku było podobnie. .. Ludzie którzy naprawdę coś umieją(SAMOUKI jeżeli chodzi o tą dziedzinę) i chcieli by się pokazać zostali skreśleni. Ciekawe jak będzie za rok niech trzyma Pani kciuki. .. POZDRAWIAM!!
D17