UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
oglądałem b. dużo zdjęć starówki z czasów przedwojennych. łza się w oku kręci. tak wspaniałego budownictwa już nie będzie. może kiedyś na wieże katedry powróci zegar a jego bicie będzie przypominało jak piękna była wieża i stare miasto.
POPLAK