UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A najgorsze jest to że wszyscy myslą że mieszka tam patologia a tam dwie czy trzy rodziny są naprawde normalne. ..
A najgorsze jest to że wszyscy myslą że mieszka tam patologia a tam dwie czy trzy rodziny są naprawde normalne. ..