UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
pisze sąsiadka z mieszkania obok. .. całe szczęście że nie zajęło całego domu bo nasze mieszkanie było następne w kolejce
pisze sąsiadka z mieszkania obok. .. całe szczęście że nie zajęło całego domu bo nasze mieszkanie było następne w kolejce