UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

gruzowisko starego miastac długo straszyło ludność elbląga. w pierwszej kolejności zajęli się nim poszukiwacze skarbów no i złomiarze. co tylko było możliwe zostało wyrwane z fundamentów i pojechało do huty. hasło -cały naród buduje stolice-i pozostały tylko fundamenty i olbrzymie hałdy gruzu. ul 1maja nie dużo się różniła od starego miasta ale tam już nie dopuszczano wandali i złomiarzy.

MIESZKANIEC ELBLĄGA

Anuluj