UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nawet " towarzysze" dostrzegali potrzebę odbudowy kamieniczek przy nadbrzeżu kanału, jako najcenniejszych dla rozwoju turystyki w Elblągu ( architektura hanzeatycka). Następne władze, włącznie z obecnymi zabudowują starówkę od " D" strony, a nie od wody, przez co mamy " szczerbatą" Starówkę, bez klimatu miasta portowego i hanzeatyckiego na którego pochodzenie się powołują. Jak długo nie będa odbudowane kamieniczki przy nadbrzeżu ( i zlikwidowany obecny Bulwar Zygmunta Augusta), tak długo Starówka będzie wyglądała, jak przysłowiowe " gacie bez gumki ". .. a wiatr będzie hulał po ulicach prostopadłych do kanału i zniechęcał spacerujących po Starówce. Przecież Mytychowi nie robi różnicy, gdzie buduje. ..

Sławek - Jurek

Anuluj