UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda tylko że trzy firmy na tak duże miasto częstowały swoimi smacznościami a inni co wstydzą się. Dziękujemy wszystko było smaczne. Jarmark fajny.
Szkoda tylko że trzy firmy na tak duże miasto częstowały swoimi smacznościami a inni co wstydzą się. Dziękujemy wszystko było smaczne. Jarmark fajny.