UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Super spotkanie bardzo mi się podobało!!! Szczególnie miejsce gdzie było można zrobić własną palmę lub stroik świąteczny. .. .. W ogóle wszystko pięknie kolorowo!!!!
Super spotkanie bardzo mi się podobało!!! Szczególnie miejsce gdzie było można zrobić własną palmę lub stroik świąteczny. .. .. W ogóle wszystko pięknie kolorowo!!!!