UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Super spotkanie bardzo mi się podobało!!! Szczególnie miejsce gdzie było można zrobić własną palmę lub stroik świąteczny. .. .. W ogóle wszystko pięknie kolorowo!!!!


Anuluj