UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
chwała elbląskiem naukowcom, konstruktorom i wykonawcom tych turbin. zostaliśmy sprzedani za diab. .srebrniki. a zadłużenie narodu wynosi już ponad 800miliardów zł. chwała styropianowcom.
BYŁY PRAC ZAM
chwała elbląskiem naukowcom, konstruktorom i wykonawcom tych turbin. zostaliśmy sprzedani za diab. .srebrniki. a zadłużenie narodu wynosi już ponad 800miliardów zł. chwała styropianowcom.
BYŁY PRAC ZAM