UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
produkcja odzieżówki była b. dobra. ubierali połowe mieszkanców elbląga wszystko djabli wzięli chwała styropianowcom.
MIESZKANIEC ELBLĄGA
produkcja odzieżówki była b. dobra. ubierali połowe mieszkanców elbląga wszystko djabli wzięli chwała styropianowcom.
MIESZKANIEC ELBLĄGA