UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

produkcja odzieżówki była b. dobra. ubierali połowe mieszkanców elbląga wszystko djabli wzięli chwała styropianowcom.

MIESZKANIEC ELBLĄGA

Anuluj