UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na szczęście nie zginie Elbląg dzięki takim geniuszom, jak wyżej zabierający głos Ploterek, Mikuś Rej i Jeden Niepodpisany. Rzuci się "idiotą" lub "debilem" i od razu samopoczucie się poprawia i świadomość własnej rozumności rośnie po granice możliwości. ..
Żuber