UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Hej, wyżej grzmotnęłeś jak piorun w zacierki. "Staromiejski ratusz" w Elblągu, to właśnie ten średniowieczny (w domyśle, bo innego staromiejskiego nie było), czyli ten który spłonął w 1777 r. Następny, i następny - wybudowane były już w obszarze Nowego Miasta Elbląga.
czytać ze zrozumieniem...