UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
w tym roku pszczoły zdążyły się oblecieć. m asowo oczyszczają ule z pszczół które padły w zimie. matki pszczele już zaczęły składać jajeczka z których po 23 dniach wylęgną się młode pszczoły. mimo, że jest zimno wylatują z uli w poszukiwaniu wody i pyłku. w sumie dość dużo rodzin jest słabych, i dość dużo zginęło przez ciężką zime. ale taka jest przyroda i taki mamy klimat, na to nie mamy na szczęśćie wpływu.
PSZCZELARZ