UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
pamiętam te czasy gdy okrąglaków z piwem było dużo w elblągu. piwo było tylko kuflowe ale to było piwo z prawdziwego zdarzenia nie to co teraz, które twarz wykrzywia. było bardzo dużo smakoszy złotego z pianką. elbląskie piwo było jednym z najlepszych w polsce mając skrzynkę piwa można było załatwić przydziały na różne materiały w polsce.
MIESZKANIEC ELBLĄGA