UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No tak. Oprócz sklepów, w Elblągu nic się nie buduje, dlatego czas wrócić do 1961.Proponuję nawet do 1920 i oddać miasto tym, którzy potrafili nim zrządzać.

Obiektywny.

Anuluj