UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No tak. Oprócz sklepów, w Elblągu nic się nie buduje, dlatego czas wrócić do 1961.Proponuję nawet do 1920 i oddać miasto tym, którzy potrafili nim zrządzać.
Obiektywny.
No tak. Oprócz sklepów, w Elblągu nic się nie buduje, dlatego czas wrócić do 1961.Proponuję nawet do 1920 i oddać miasto tym, którzy potrafili nim zrządzać.
Obiektywny.