UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Znafco, jak można jeść pizzę na Traugutta i nie widzieć czołgu? Przecież stoliki pizzeri są ustawione vis-a-vis czołgowej lufy! A piwo też tam można wypić.
Znafco, jak można jeść pizzę na Traugutta i nie widzieć czołgu? Przecież stoliki pizzeri są ustawione vis-a-vis czołgowej lufy! A piwo też tam można wypić.