UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Znafco, jak można jeść pizzę na Traugutta i nie widzieć czołgu? Przecież stoliki pizzeri są ustawione vis-a-vis czołgowej lufy! A piwo też tam można wypić.


Anuluj