UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W miejscu, gdzie kiedyś była szkoła nr 9,dziś jest Szkoła Muzyczna. Była tam tez stacja benzynowa, ale to było 40 lat temu. Bar piwny też był, ale chyba to było dalej niż 60m!Rzeczywiście było tam nieciekawie!

Basia teatromanka

Anuluj