UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do Wieśka Elbląg słynie z różnych rzeczy chociażby specyficznego używania cb ale nie rozumiem jak ktoś pisze do siebie. Powołujesz czyjeś nazwisko - nie znam gościa i piszesz o jakimś twoim zdaniem nagannym zachowaniu. Nikt nie wie o co chodzi i jest fajnie
ttt