UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dane mam dobre, nie zdało więcej niż 7 osób z mechatroniki. A sama wiedza nic mi nie dała, nie mieliśmy sprzętu do ćwiczenia, dopiero w ostatnim półroczu się coś zaczeło ruszać a gdzie i kiedy będziemy zdawać egzamin nie było wiadomo jeszcze miesiąć przed, czy w olsztynie czy tu na miejscu, wszystko było nie dopracowane i było jedną wielką niewiadomą do samego końca, nie obwiniam o to szkoły ale raczej kogoś kto siedział wtedy na stołku i nie potrafił nic z tym zrobić.


Anuluj