UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wszystko ładnie pięknie, sprzęcik kupiony, jeszcze niech grono pedagogiczne wymienią "na nowszy" model, bo jestem przekonany, że część z tych nauczycieli nie będzie potrafiła wykorzystać potencjału tego sprzętu.

;p;p;p

Anuluj