UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wszystko ładnie pięknie, sprzęcik kupiony, jeszcze niech grono pedagogiczne wymienią "na nowszy" model, bo jestem przekonany, że część z tych nauczycieli nie będzie potrafiła wykorzystać potencjału tego sprzętu.
;p;p;p