UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kolego jeżeli ktoś przyłożył się do nauki to zdał ten egzamin. Do głowy nikt ci nie włoży na siłę trzeba chcieć. Tutaj sprzęt niestety jest ważny. Tak na marginesie dane masz nieprawdziwe.

korektor

Anuluj