UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda tylko że nie było takiego zainteresowania rok temu jak zdawałem w tej szkole egzamin zawodowy, na który niekt nie potrafił nas przygotowac. I tak o to techników mechatroników z pośród 60 osób zdało o ile dobrze pamiętam 5 osób? Na prymitywnym sprzęcie, który sami sobie musielismy sobie złożyć żeby miec na czym egzamin zawodowy zdać, także gratulacje.