UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda tylko że nie było takiego zainteresowania rok temu jak zdawałem w tej szkole egzamin zawodowy, na który niekt nie potrafił nas przygotowac. I tak o to techników mechatroników z pośród 60 osób zdało o ile dobrze pamiętam 5 osób? Na prymitywnym sprzęcie, który sami sobie musielismy sobie złożyć żeby miec na czym egzamin zawodowy zdać, także gratulacje.


Anuluj