UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pokręciło się Wam kompletnie. To był rok 1961,mowa jest o aparatach radiowych, a nie o głośnikach "kołchoźnikach". Aparat radiowy był na 220V zasilany z gniazdka, a bateryjny z baterii ("Koliber" i tp. ). Były też bateryjno- sieciowe, np. Szarotka". Wiekszość obecnie produkowanych przenośnych odbiorników radiowych jest bateryjno-sieciowa. jw.


Anuluj