UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na dzisiejsze czasy co to za praca taksówkarz, niech za robote się wezmą a nie narzekają że małe zarobki. 30 lat wstecz tak się ludzie rozjeżdżali taryfami że na postojach kolejki były i w mieście nie złapało sie wolnej, a dzisiaj od rana do wieczora stoją i śpią w tych autach, ja jeżdżę taksówką raz w roku, kiedy kielicha wypije na święta. Wolę swoją własną taksówkę !!!
własny pojazd