UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

dla polakow powinni wymyslec cos innego niz taxometr przeciez kazdy taksiaz kombinuje i tak wychodzi na ich najlepze jest to ze za wejscie placie sie 7zl a przez cale miasto jade za 5zl


Anuluj