UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dla polakow powinni wymyslec cos innego niz taxometr przeciez kazdy taksiaz kombinuje i tak wychodzi na ich najlepze jest to ze za wejscie placie sie 7zl a przez cale miasto jade za 5zl
dla polakow powinni wymyslec cos innego niz taxometr przeciez kazdy taksiaz kombinuje i tak wychodzi na ich najlepze jest to ze za wejscie placie sie 7zl a przez cale miasto jade za 5zl