UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
witam jak tak ci zle i masz glupie opinie o taksowkarzach to idz sam na postoj i zobaczysz jak cie bedzie i jakie sa koszta zanim napiszesz pomysl
Mesio1
witam jak tak ci zle i masz glupie opinie o taksowkarzach to idz sam na postoj i zobaczysz jak cie bedzie i jakie sa koszta zanim napiszesz pomysl
Mesio1