UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

witam jak tak ci zle i masz glupie opinie o taksowkarzach to idz sam na postoj i zobaczysz jak cie bedzie i jakie sa koszta zanim napiszesz pomysl

Mesio1

Anuluj